Екс-регіонал подав до ЦВК на реєстрацію підроблені документи. ФОТО

-

Читайте также

Помічники Рената Кузьміна підробили його документи, які подавались до ЦВК для реєстрації кандидатом в народні депутати. Про це повідомляє сайт Trident з посиланням на власні джерела в штабі «Опозиційної платформи — «За життя!». Жодного правдивого підпису Рената Кузьміна під документами до ЦВК немає.

Вказані дії підпадають під 358 статтю Кримінального кодексу України: «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених печаток, штампів» та статтю 190 «Шахрайство».

Раніше Верховний Суд України зобов’язав Центральну виборчу комісію України зареєструвати екс-першого заступника Генерального прокурора Рената Кузьміна з оточення Януковича кандидатом в народні депутати від політичної партії «Опозиційна платформа — «За життя!», про це написав Кузьмін на власній сторінці у соцмережі «Фейсбук».

До того ЦВК відмовилась реєструвати Кузьміна кандидатом в народні депутати по причині його відсутності в Україні протягом останніх п’яти років.

загрузка...

Свежее

Військовослужбовці ДПСУ відпрацювали оборону кордону у прифронтовій зоні. ВІДЕО

Військовослужбовці Луганського прикордонного загону навчались реагувати на загострення безпекової ситуації на одній з ділянок державного кордону України. Зокрема, відпрацювали...