Екс-помічника командира загону морської охорони ДПСУ звинуватили у державній зраді: подробиці

-

Читайте также

Повідомлено про підозру колишньому помічнику командира Керченського загону морської охорони Державної прикордонної служби України у вчиненні державної зради. Про це йдеться у повідомленні прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

 Слідством встановлено, що у березні 2014 року, під час захоплення державою-окупантом адміністративних будівель та військових частин на території АР Крим, підозрюваний, обіймаючи вказану посаду, надавав допомогу представникам іноземної держави у здійсненні підривної діяльності проти України.

 Відтак, помічник командира, маючи адміністративний вплив на військовослужбовців, всупереч затвердженому плану реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації, віддав наказ особовому складу здати зброю до кімнати зберігання та особисто проконтролював його виконання. Таким чином,  підозрюваний надав допомогу представникам держави-окупанта у безперешкодному доступі до військової частини №1472 Керченського загону морської охорони Державної прикордонної служби України.

 Разом з тим, маючи доступ до особистих даних військовослужбовців та бажаючи підтримати РФ в окупації півострова, підозрюваний сприяв незаконному наданню громадянства РФ працівникам зазначеної військової частини шляхом складання списків військовослужбовців та подальшої їх передачі представникам спецслужб РФ.

Як повідомляла група «ІС», СБУ викрила російського агента, який збирав відомості про ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Екс-помічника командира загону морської охорони ДПСУ звинуватили у державній зраді: подробиці

Повідомлено про підозру колишньому помічнику командира Керченського загону морської охорони Державної прикордонної служби України у вчиненні державної зради. Про...