Двом охоронцям катівні «Ізоляція» повідомлено про підозру: подробиці

-

Читайте также

Двом конвоїрам — охоронцям підпільної в’язниці «Ізоляція» у тимчасово окупованому Донецьку було заочно повідомлено про підозру у торгівлі людьми, участі у не передбачених законом воєнізованих формуваннях, порушенні законів та звичаїв війни, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 149, ч. 1 ст. 260, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України), інформує відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2016 року 33-річний та його 50-річний «колега» — учасники незаконного воєнізованого формування «Министерство государственной безопасности», що контролюється РФ, охороняли незаконно позбавлених волі осіб на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів.

Правопорушники застосовували до них фізичне і психологічне насилля, а також примушували їх до важкої праці: розвантаження та завантаження зброї, боєприпасів і ємностей з паливно-мастильними матеріалами.

На даний час заочно повідомлено про підозру у вказаних злочинах 7 зловмисникам, йдеться у повідомленні відомства.

Нагадаємо, як повідомляла група «ІС», британське видання написало про тортури у в’язницях бойовиків «ЛДНР».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В оккупированном Крыму показатели смертности превышают рождаемость

В оккупированном Крыму по итогам первого квартала 2021 года смертность превысила рождаемость примерно в два раза. Об этом пишет...