ДШВ ЗСУ відмовляється від застарілих БТР-80 та озброюється дронами-камікадзе

-

Читайте также

Десантні підрозділи ЗСУ необхідно забезпечити засобами надійної розвідки та сучасною бронетехнікою та гаубицями. Про це заявив командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Євген Мойсюк під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни», інформує Служба зв’язків із громадськістю ДШВ ЗСУ.

За його словами, передусім йдеться про засоби оптико-візуального виявлення, радіотехнічної та радіолокаційної розвідки, а також забезпечення підрозділів цифровими радіостанціями.

Окрім того, треба здійснити переозброєння десантно-штурмових підрозділів з БТР-80, яка є морально застарілою бойовою машиною, на більш сучасний БТР-4МВ1, а також здійснити доукомплектування сучасними рухомими пунктами управління.

Командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Євген Мойсюк

Збільшити бойовий потенціал десантно-штурмових військ також можна за рахунок переозброєння артилерійських підрозділів тактичного рівня на самохідні артилерійські системи на колісній базі, зокрема таких, як самохідна гаубиця Dana-M2 та самохідні міномети.

Наростити бойові спроможності ДШВ, окрім того, розраховують за рахунок інтеграції у десантні підрозділи безпілотних авіаційних комплексів та дронів-камікадзе.

Нагадаємо, група ІС інформувала, що бійці ДШВ здійснили стрибки з парашутом та знищили умовного противника.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Оккупанты установили для простых крымчан жесткие нормы вылова рыбы

В Крыму оккупанты ввели строгие нормы для вылова рыбы. Однако, такие правила установлены только для простых крымчан-рыбаков, и не...