Домой Новости Друге за величиною місто Азербайджану зазнало ракетного обстрілу

Друге за величиною місто Азербайджану зазнало ракетного обстрілу

Президент невизнаної світовим співтовариством «Нагірно-Карабаської Республіки» Араїк Арутюнян підтвердив, що дав відкривати вогонь по містах Азербайджану. Перші удари припали на місто Гянджа, розташоване недалеко від зони бойових дій. Про це інформує Український Мілітарний Портал.

«Сьогодні я наказав знешкодити військові об’єкти міста Гянджа. Нині вогонь припинено по моїй команді, щоб не було втрат серед мирних жителів. Якщо азербайджанське військово-політичне керівництво не отримає відповідних уроків, ми пропорційно відповімо їм. Азербайджан все ще може зупинити агресію», – повідомив президента «НКР»

Араїк Арутюнян закликає мирне населення Азербайджану покинути міста, для уникнення загибелі.

«Відтепер мішенню Армії оборони Арцаха («НКР» – ред.) є мільйони об’єктів у великих містах Азербайджану. Закликаємо азербайджанське населення покинути ці міста, щоб уникнути неминучої загибелі», – підкреслює Араїк Арутюнян.

Додатково Араїк Арутюнян повідомив, що азербайджанська армія атакує мирних жителів в Степанакерті, використовуючи РСЗВ «Полонез» і «Смерч».

Гянджа́ друге за величиною місто в Азербайджані, розташоване біля північно-східного підніжжя Малого Кавказу, на річці Гянджачай (басейн Кури). Центр історичної області Арран.

Нагадаємо, раніше група ІС писала, чому Кремль не поспішає допомагати Єревану.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу