Дрон ПС США спостерігав за окупованим Кримом попри російську «заборону»

-

Читайте также

Безпілотник RQ-4B Global Hawk Повітряних сил США проігнорував російську «заборону» на польоти вздовж окупованого Криму. БПЛА пролетів у середу, 21 квітня, за традиційним маршрутом у Чорному морі, повідомляє Мілітарний.

Російські обмеження на польоти над окупованим Кримом та частиною Чорного моря накладені з 20 по 24 квітня 2021 року. Відповідно до координат, в зону обмеження польотів до висоти 19 тисяч метрів входить повітряних простір над окупованим Кримом від Феодосії до Севастополя, а також на південь у міжнародних водах Чорного морях.

Американський стратегічний безпілотний літальний апарат пролітав над зазначеним районом на висоті у 15 тисяч метрів:

Про реакцію з боку окупаційних військ на цю подію нічого не відомо.

Як повідомляла група ІС, безпілотник ВПС США RQ4B Global Hawk здійснив багатогодинний розвідувальний політ у лінії розмежування на Донбасі. БПЛА кілька разів наближався до кордону України і РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: окупанти 4 рази порушили режим припинення вогню

Ігноруючи домовленості, досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи, російсько-окупаційні війська і надалі здійснюють обстріли позицій Збройних Сил України. З...