Дрон-камікадзе спецпризначенців знищив два екіпажі російських танкістів. ВІДЕО

-

Читайте также

Оператори ССО України розвинули навички з володіння ще одним видом новітнього озброєння. Прикладом цього є чергове знищення ворожого танку разом із живою силою противника.

Про це повідомляє 3-й окремий полк СпП імені князя Святослава Хороброго.

«За даними наших воїнів, російські окупанти на одній із позицій спокійно розпивали спиртне, сидячи на броні свого танку. Утім, звичне для росіян заняття було раптово перерване несподіваною атакою з повітря. Сучасний безпілотник-камікадзе, оснащений потужною вибухівкою влетів прямо в танк, завдавши противнику непоправних втрат. Увесь процес знищення противника зняла камера, розташована на дроні-убивці», — розповіли у полку.

Зазначається, що дане відео вперше публікується на широкий загал, але бойове застосування БПЛА-камікадзе є сталою практикою для ССО України під час війни з російськими загарбниками.

«Це гарний приклад того, як допомога іноземних партнерів вкупі з навченістю і професіоналізмом наших воїнів дають позитивні результати на фронті. Знищено два екіпажі», — наголосили у полку.

Група ІС повідомляла про те, що Сили спецоперацій знищили окупантів в районі Сєвєродонецька.

Свежее

Як відбувається дерусифікація Міжнародної спілки електрозв’язку

З початку масштабної російської агресії загарбники посилили рівень порушень права на свободу отримання та розповсюдження інформації в окупованому Криму,...