ДПСУ уточнила дані щодо інциденту на кордоні з РФ

-

Читайте также

ДПСУ розпочала перевірку інформації, яка з посиланням на ПС ФСБ РФ з’явилася у ЗМІ щодо можливого порушення групою осіб кордону з України та вогневого протистояння.

За інформацією Держприкордонслужби, російські прикордонники стверджують, що інцидент відбувся на напрямку російського н.п. Порозо опівночі за московським часом у ніч з 3 на 4 грудня. До цього будь-якої інформації від суміжної сторони не надходило.

На відповідну ділянку кордону України були направлені додаткові групи прикордонників, задіяні всі необхідні сили, включаючи оперативний блок. Для з’ясування всіх обставин були залучені співробітники взаємодіючих органів.

На даний момент фактів порушення українського кордону на ділянці місцевості, яку вказувала суміжна сторона, а це в межах Сумської області, не зафіксовано. Також немає інформації, яка би підтверджувала достовірність повідомлення російських прикордонників.

Під час прикордонно-представницької зустрічі на лінії кордону російські прикордонники наполягали на раніше наданій інформації, проте не змогли надати жодних підтверджень факту порушення кордону групою осіб з України, в т.ч. слідів перетину кордону на місцевості. Російська сторона також не надала будь-якої інформації про особу, яка, за їх повідомленням, загинула, та зброю, яку порушник міг використовувати.

Як повідомляла група ІС, прикордонники затримали росіянина, який незаконно вивозив ліс з України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Військова присутність США у країнах Балтії зростає

США заявили про посилення своєї військової присутності в країнах Балтії. Про це повідомило американське посольство у Литві. Посол США Роберт...