ДПСУ скоротила автопарк адміністрації, авто передадуть підрозділам на кордоні

-

Читайте также

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко заявив, що в Адміністрації скоротили парк автотранспорту. Автомобілі, а це 40 одиниць,  передають на прикордонні підрозділи.

«Місяць тому я дав вказівку скоротити парк транспортних засобів, що забезпечували комфорт, виключно, чималої кількості генералів та інших керівників Адміністрації Держприкордонслужби. Переконаний, що більш корисними вони будуть в прикордонних підрозділах, особливо для посилення мобільності прикордонних нарядів та груп реагування чи виконання інших важливих завдань», — заявив Сергій Дейнеко.

Він додав, що київський автопарк «схуд» майже на 40 транспортних засобів Nissan Pathfinder, Skoda Octavia, Dacia Duster та інші.

Більшість з них вже в підрозділах, ще частина після планового обслуговування приєднаються до них.

«І хоч це невелика допомога, але дані автомобілі, а також пальне, що витрачалося на їх заправку, а це близько 3500 літрів в місяць, дозволять додатково посилити кордон», — зазначив голова ДПСУ.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, минулої доби, у порівнянні з попередньою, пасажиро-транспортний потік на лінії збільшився. Загалом, як повідомляє прес-служба ДПСУ, через КПВВ прослідувало 41,9 тисячі осіб та 4,9 тисячі транспортних засобів.

загрузка...

Свежее

НАТО проследит за совместными учениями России и Беларуси: подробности

Командование НАТО будет следить за совместными учениями "Запад-2021" ВС России и Беларуси, а также призывает Москву и Минск действовать...