Доведені до відчаю: мешканці ОРЛО просять Україну допомогти з боргами по зарплатах

-

Читайте также

Жителі захопленого бойовиками Алчевська на Луганщині звертаються до представників української делегації у Тристоронній контактній групі з проханням підняти питання стосовно виплати зарплат, пише «Вчасно».

Люді повідомляють, що в Алчевську вже кілька днів страйкують працівники місцевого металургійного комбінату, розказав представник від України у ТКГ Денис Казанський. За його словами, працівники металургійного заводу не отримують зарплату з грудня минулого року.

«Завод стоїть, — заявив Денис Казанський. —  Зарплату досі не виплатили навіть за грудень 2020! За цей рік люди не отримали взагалі нічого».

Представник України в ТКГ зазначив, що металургійний комбінат є містоутворюючим підприємством в Алчевську, місто зараз знаходиться на межі колапсу.

«Навряд чи ми тут чимось зможемо допомогти, — заявив Денис Казанський. —  Ніякої можливості вплинути на Курченко і його російських кураторів, які грабують Донбас, прикриваючись ним, як ширмою, у нас немає. Але висвітлювати ситуацію, звичайно, будемо».

Як повідомляла група «ІС», на вкраденому окупантами Алчевському меткомбінаті зупинена доменна піч.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Новинський допоможе: лаврський «диригент» співу «Звон плывёт над россиею» тікає за кордон

Потенційний головний фігурант кримінальної справи про сакралізацію російського агресора у Києво-Печерській лаврі архімандрит Захарія готує втечу за кордон. Як повідомляють...