Протягом доби 8 липня збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню. З них 7 разів – із застосуванням заборонених Мінськими угодами артилерійських систем калібру 122 мм, мінометів калібру 120 та 82 мм.

Про це йдеться у ранковому зведенні прес-центру Об’єднаних сил.

Зокрема в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «СХІД» бойовики 12 разів обстріляли позиції Об’єднаних сил: тричі поблизу ВОДЯНОГО – з артилерійських систем калібру 122 мм, гранатометів різних систем, озброєння БМП та стрілецької зброї; два рази поряд ЛЕБЕДИНСЬКОГО – зі станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї; тричі неподалік МАР’ЇНКИ – з мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів; околиці КРАСНОГОРІВКИ – з великокаліберного кулемету; в районі нп ПИЩЕВИК – з міномету калібру 82 мм та автоматичного гранатомету; поблизу ЧЕРМАЛИКА – зі станкового протитанкового гранатомету; поряд БОГДАНІВКИ – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «ПІВНІЧ» позиції наших захисників були обстріляні 5 разів: тричі поблизу НОВОЛУГАНСЬКОГО – з мінометів калібру 82 мм; поряд ПІВДЕННОГО – з міномету калібру 120 мм; неподалік МАЙОРСЬКА – зі станкового протитанкового гранатомету та стрілецької зброї.

В результаті ворожих обстрілів втрат у підрозділах ОС не зафіксовано. На кожен обстріл противник отримав адекватну відповідь з озброєння, що не суперечить Мінським домовленостям.

За даними розвідки 8 липня двох окупантів знищено та трьох поранено.

Як повідомляла група «ІС», 7 липня збройні формування Російської Федерації 16 разів порушили режим припинення вогню, з них 6 разів – із застосуванням заборонених Мінськими угодами артилерійських систем калібру 122 мм, озброєння танків, мінометів калібру 120 та 82 мм.