Протягом доби 4 вересня збройні формування Російської Федерації та її найманці. Окупанти обстрілювали позиції підрозділів об’єднаних сил із заборонених Мінськими угодами калібрів озброєння.

Про це повідомляє у Facebook пресс-центр Об’єднаних сил.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «СХІД» бойовики здійснили 6 обстрілів позицій об’єднаних сил: двічі неподалік ВОДЯНОГО – з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї; поблизу ОПИТНОГО – зі стрілецької зброї; неподалік ВЕРХНЬОТОРЕЦЬКОГО – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї; поблизу АВДІЇВКИ – з мінометів калібру 82 мм; неподалік ПАВЛОПОЛЯ – зі стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «ПІВНІЧ» окупанти здійснили 6 обстрілів позицій об’єднаних сил: поблизу МАЙОРСЬКА з напрямку «Шахта 6-7» – з мінометів калібру 120 мм та 82 мм, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї; неподалік ШУМІВ з напрямку «Шахта 6-7» – з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів; близько ПІВДЕННОГО з напрямку «Шахта ім.ГАГАРІНА» – з озброєння БМП, автоматичних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї; в районі ЗАЙЦЕВОГО – зі стрілецької зброї; неподалік ХУТОРА ВІЛЬНОГО – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї; поблизу НОВГОРОДСЬКОГО – з мінометів калібру 82 мм.

За минулу добу внаслідок ворожого обстрілу один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув.

Як повідомляла група ІС, у вівторок, 3 вересня, збройні формування Російської Федерації та її найманці 10 разів порушили режим припинення вогню. Окупанти обстрілювали позиції підрозділів ОС із забороненої Мінськими угодами зброї – мінометів калібру 120 мм та 82 мм.