Впродовж доби збройні формування Російської Федерації та її найманці п’ять разів порушили режим припинення вогню. Ворог обстрілював позиції наших підрозділів з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.

Про це повідомляє штаб ООС.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «СХІД» противник здійснив 5 обстрілів позицій Об’єднаних сил:
тричі неподалік ЛЕБЕДИНСЬКОГО з напрямку УЖІВКИ – з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї;
двічі поблизу ВОДЯНОГО з напрямків УЖІВКИ та АЗОВА – з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «ПІВНІЧ» обстрілів противника не зафіксовано.

15 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці дванадцять разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції Об’єднаних сил з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Факти вогню зафіксовано поблизу населених пунктів ГНУТОВЕ, ПАВЛОПІЛЬ, ПИЩЕВИК, ВОДЯНЕ, ОПИТНЕ, ЛЕБЕДИНСЬКЕ, АВДІЇВКА, НОВОЛУГАНСЬКЕ.

За минулу добу втрат з нашого боку внаслідок ворожих обстрілів не було.

Вечірній брифінг прес-центру Об’єднаних сил

Вечірній брифінг прес-центру Об’єднаних сил#ООС #операція_ОС #Ukraine_army#Joint_Forces_Operation#daily_statementВпродовж доби збройні формування Російської Федерації та її найманці п'ять разів порушили режим припинення вогню. Ворог обстрілював позиції наших підрозділів з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД" противник здійснив 5 обстрілів позицій Об'єднаних сил:тричі неподалік ЛЕБЕДИНСЬКОГО з напрямку УЖІВКИ – з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї;двічі поблизу ВОДЯНОГО з напрямків УЖІВКИ та АЗОВА – з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "ПІВНІЧ" обстрілів противника не зафіксовано.15 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці дванадцять разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції Об'єднаних сил з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.Факти вогню зафіксовано поблизу населених пунктів ГНУТОВЕ, ПАВЛОПІЛЬ, ПИЩЕВИК, ВОДЯНЕ, ОПИТНЕ, ЛЕБЕДИНСЬКЕ, АВДІЇВКА, НОВОЛУГАНСЬКЕ.За минулу добу втрат з нашого боку внаслідок ворожих обстрілів не було.Вчора представниками Національної поліції України та Національної гвардії України зі складу Об'єднаних сил розкрито 1 вбивство, 13 крадіжок, 1 шахрайство, 2 факти незаконного заволодіння транспортними засобами, 2 факти незаконного поводження з вогнепальною зброєю та 12 фактів незаконного поводження з наркотичними засобами.Через контрольні пункти в'їзду-виїзду на контрольовану Об'єднаними силами територію в'їхало більше 23 тисяч осіб та 2569 транспортних засобів. У зворотному напрямку лінію зіткнення перетнули 23507 особи та 2755 транспортних засобів. В пропуску через лінію розмежування було відмовлено 42 особам.Військово-цивільні адміністрації та правоохоронні органи в районі проведення операції працювали у штатному режимі. Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та перебувають напоготові до будь-яких підступних та провокаційних дій противника.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Пʼятниця, 16 серпня 2019 р.

Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на контрольовану Об’єднаними силами територію в’їхало більше 23 тисяч осіб та 2569 транспортних засобів. У зворотному напрямку лінію зіткнення перетнули 23507 особи та 2755 транспортних засобів. В пропуску через лінію розмежування було відмовлено 42 особам.

Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та перебувають напоготові до будь-яких підступних та провокаційних дій противника.