Доба на фронті: ворог шість разів порушив режим припинення вогню

-

Читайте также

Впродовж доби збройні формування Російської Федерації та її найманці шість разів порушили режим припинення вогню. Ворог обстрілював позиції наших підрозділів з озброєння БМП, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Це повідомляє штаб ООС.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «СХІД» противник здійснив 4 обстріли позицій Об’єднаних сил:
неподалік ПИЩЕВИКА з напрямку ВЕРХНЬОШИРОКІВСЬКОГО – зі стрілецької зброї;
поблизу ВОДЯНОГО з напрямку УЖІВКИ – з ручних протитанкових гранатометів;
поруч ЛЕБЕДИНСЬКОГО з напрямку УЖІВКИ – зі стрілецької зброї;
поблизу ТАЛАКІВКИ з напрямку ПІКУЗ – зі стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «ПІВНІЧ» противник здійснив 2 обстріли позицій Об’єднаних сил:
в районі НОВОЛУГАНСЬКОГО з напрямку ДОЛОМІТНОГО – з озброєння БМП, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї;
неподалік ЛУГАНСЬКОГО з напрямку НИЖНЄ ЛОЗОВЕ – з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

Вечірній брифінг прес-центру Об’єднаних сил

Вечірній брифінг прес-центру Об’єднаних сил#ООС #операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation#daily_statementВпродовж доби збройні формування Російської Федерації та її найманці шість разів порушили режим припинення вогню. Ворог обстрілював позиції наших підрозділів з озброєння БМП, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД" противник здійснив 4 обстріли позицій Об'єднаних сил:неподалік ПИЩЕВИКА з напрямку ВЕРХНЬОШИРОКІВСЬКОГО – зі стрілецької зброї;поблизу ВОДЯНОГО з напрямку УЖІВКИ – з ручних протитанкових гранатометів;поруч ЛЕБЕДИНСЬКОГО з напрямку УЖІВКИ – зі стрілецької зброї;поблизу ТАЛАКІВКИ з напрямку ПІКУЗ – зі стрілецької зброї.В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "ПІВНІЧ" противник здійснив 2 обстріли позицій Об'єднаних сил:в районі НОВОЛУГАНСЬКОГО з напрямку ДОЛОМІТНОГО – з озброєння БМП, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї;неподалік ЛУГАНСЬКОГО з напрямку НИЖНЄ ЛОЗОВЕ – з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.16 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці вісім разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції Об'єднаних сил з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.Факти вогню зафіксовано поблизу населених пунктів ПАВЛОПІЛЬ, ЛЕБЕДИНСЬКЕ, ВОДЯНЕ, ПИЩЕВИК, ПІВДЕННЕ.За минулу добу втрат з нашого боку внаслідок ворожих обстрілів не було.Вчора представниками Національної поліції України та Національної гвардії України зі складу Об'єднаних сил розкрито 6 крадіжок, 1 факт незаконного заволодіння транспортним засобам, 1 факт незаконного поводження з вогнепальною зброєю та 11 фактів незаконного поводження з наркотичними засобами.Через контрольні пункти в'їзду-виїзду на контрольовану Об'єднаними силами територію в'їхало 20673 особи та 2610 транспортних засобів. У зворотному напрямку лінію зіткнення перетнули 23672 особи та 2656 транспортних засобів. В пропуску через лінію розмежування було відмовлено 48 особам.Військово-цивільні адміністрації та правоохоронні органи в районі проведення операції працювали у штатному режимі. Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та перебувають напоготові до будь-яких підступних та провокаційних дій противника.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Неділя, 18 серпня 2019 р.

16 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці вісім разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції Об’єднаних сил з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Факти вогню зафіксовано поблизу населених пунктів ПАВЛОПІЛЬ, ЛЕБЕДИНСЬКЕ, ВОДЯНЕ, ПИЩЕВИК, ПІВДЕННЕ.

За минулу добу втрат з нашого боку внаслідок ворожих обстрілів не було.

Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на контрольовану Об’єднаними силами територію в’їхало 20673 особи та 2610 транспортних засобів. У зворотному напрямку лінію зіткнення перетнули 23672 особи та 2656 транспортних засобів. В пропуску через лінію розмежування було відмовлено 48 особам.

Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та перебувають напоготові до будь-яких підступних та провокаційних дій противника.

загрузка...

Свежее

Байден даст Путину время на размышление до Дня независимости Украины

Назначение гневного интервью Путина об Украине ближе к полночи 9 июня раскрывается в контексте предстоящей 16 июня встречи с...