Близько сотні нових потужних вантажівок «Богдан-6317З» передали до війська з Центральної автомобільної бази зберігання та ремонту, що дислокується на Хмельниччині.

Про це повідомляє Армія Inform.

Як зазначається, майже щодня військовослужбовці Центральної автомобільної бази передають до військових частин ЗСУ нову автомобільну та броньовану техніку.

Першу партію з двадцяти автівок отримали військовослужбовці артилерійського підрозділу 92-ї окремої механізованої бригади, яка наразі утримує бойові позиції неподалік Авдіївки в районі проведення ООС.

«А кому ж не приємно мати справу з новою і надійною технікою», — зазначив заступник командира з озброєння артпідрозділу капітан Олег Ігнатченко, який додав, що ці нові автомобілі значно підсилять бойові спроможності армії.

«Богдан 6317» – це багатоцільовий автомобіль, що розроблений на базі вантажного автомобіля МАЗ 6317. На відміну від базового автомобіля вітчизняна локалізація обладнана шестициліндровим дизельним двигуном з турбонаддувом компанії Weichai Power, робочий об’єм якого становить 9,7 л, а потужність — 380 к.с.

Вантажівка здатна розвивати швидкість до 85 км/год з вантажем в 11 тон і має запас ходу у 1447 км. Автомобіль може перевозити 50 осіб в обладнаному кузові, буксирувати транспортні причепи дорогами всіх категорій з твердим та ґрунтовим покриттям, а також бездоріжжі. На кожну машину надається 10-річна гарантія від виробника.

Як повідомляла група ІС, на автомобільному заводі «Богдан» в Черкасах відбулася передача першої партії з десяти санітарних автомобілів «Богдан 2251″ представникам Міністерства оборони України.