До Туреччини поставили українські РЛС: що відомо

-

Читайте также

Державна компанія Укрспецекспорт поставила до Туреччини радіолокаційні станції MARS-L та П-180У виробництва приватної компанії НВП «Аеротехніка-МЛТ».

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages із посиланням на базу даних імпортно-експортних операцій продукції військового призначення.

Поставка відбулась наприкінці грудня 2019 року в інтересах турецької компанії SSTEK Savunma Sanayi Teknolojileri AŞ (Defense Industry Technologies Inc).

До Туреччини було поставлено дві РЛС L-діапазону MARS-L (на шасі «Урал» та «КрАЗ») з декларованою вартістю 7 544 000 дол та РЛС дальнього виявлення метрового діапазону хвиль П-180У на базі двох «КрАЗів» з декларованою вартістю 3,6 млн. дол.

Мобільна суміщена радіолокаційна станція L-діапазону MARS-L являє собою наземну рухому РЛС, в якій реалізований принцип спільної роботи каналів первинної і вторинної локації. В основу побудови РЛС закладені технології побудови передавальних і прийомних радіолокаційних пристроїв з використанням сучасних способів формування і обробки складних радіолокаційних сигналів, а також захисту від перешкод.

Спільне використання первинної і вторинної локації дозволяє при порівняно малій потужності випромінювання значно збільшити дальність виявлення і точність визначення координат повітряних об’єктів.

Крім того, наявність додаткової (польотної) інформації про повітряне судно (номер борту, поточна висота, залишок палива, стан бортових систем і так далі) разом з первинною радіолокаційною інформацією істотно підвищує безпеку польотів і зменшує ймовірність випадкового ураження цивільної авіації засобами протиповітряної оборони (ППО).

Наземна рухома радіолокаційна станція дальнього виявлення метрового діапазону хвиль П-180У забезпечує автоматичний супровід траєкторій руху повітряних об’єктів, прийом даних від інших РЛС і радіовисотоміру, обмін радіолокаційною інформацією відбувається за наданими каналами обміну даних в узгодженому протоколі обміну.

Як раніше писала група ІС, турецька армія на сьогоднішній день є однією з найсильніших армій не тільки в регіоні, але і в Європі. Але є у Туреччині одна уразливість, що яскраво проявилася в ході операції в провінції Ідліб слабка ППО, не здатна ефективно протистояти потенційному супротивникові, що володіє сучасною авіацією.
загрузка...

Свежее

На Дніпропетровщині затримали злочинну групу збувачів зброї та вибухівки. ФОТО та ВІДЕО

Під час збуту автомата АКСУ-74 затримали учасників злочинної групи, що налагодили збут зброї, боєприпасів та вибухівки, які незаконно вивозили...