До масштабних навчань «Сі Бриз-2020» долучаються нові країни: деталі

-

Читайте также

В Одесі запрацював багатонаціональний штаб традиційних навчань «Сі Бриз». Учасники узгоджували концепцію та основний сценарій майбутніх маневрів.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Детальний план, зміст стратегічних і навчальних завдань, склад країн-учасниць, визначення локацій, районів стрільб, а також інші складові комплексних багатокомпонентних заходів, — все це було заявлено, прораховано, покладено на легенду навчань із урахуванням специфіки кожного відомства та структури, що беруть участь.

До участі цьогоріч долучились близько 20 країн. Як зазначив керівник навчань від України капітан 1 рангу Олексій Доскато, – важливим показником цього року стало залучення нових учасників, а саме представників Японії та Південної Кореї. Також, вперше в історії «Сі Бриз» у сухопутному компоненті планується участь підрозділу Збройних Сил Норвегії.

Отже, за легендою навчань, упродовж липневих двох тижнів прикордонники будуть задіяні і в маневруванні, і в різнорідних стрільбах, в  десантуванні за допомогою спеціальних пристроїв, та без парашутів, у примусовій зупинці судна-порушника одночасно з води та з повітря, у надводних і підводних пошуках та у захваті плацдармів в складі інтернаціонального підрозділу. Однією з нових вправ, що планується відпрацювати, буде евакуація підрозділу з води за допомогою спеціального пристрою після виконання завдань.

Як повідомляла група «ІС», у Раду внесений законопроект про допуск іноземних військових в Україну.

загрузка...

Свежее

Инфляция в России ударила по реальным размерам пенсии

Высокая инфляция в России в первой половине текущего года отразилась на размерах пенсии в реальном выражении. По данным Росстата,...