До Львова повернулись військовослужбовці 80-ї десантно-штурмової бригади

-

Читайте также

В зоні проведення ООС захисники перебували вісім місяців. Урочисту зустріч їм влаштували на території військової частини. Прийшли найрідніші та просто небайдужі львів’яни з кульками, квітами та синьо-жовтими прапорами.

Про це повідомляють на сайті 5.ua.

За відмінно виконані бойові завдання бійцям вручили армійські нагороди, відзнаки та подяки від місцевих органів влади. Далі на військових чекає заслужений відпочинок.

«Було дуже важко, але я знав, що мене чекають. Тому десь це приносило надію, полегшення, що все буде добре. І дуже радий, що повернувся», – сказав військовослужбовець 80-ї десантно-штурмової бригади Юрій Костик.

«Я знаю, що чоловіку було важко, а мені, мабуть, втричі. Тому що постійні думки, постійні переживання. А збоку діти, яким важко було пояснити де тато і коли він повернеться», – розповіла дружина військовослужбовця Софія Костик.

«Завдання – це утримання лінії зіткнення, проведення стабілізаційної операції і ведення підготовки оборонних дій на визначенвй смузі відповідності», – наголосив командир 80-ї десантно-штурмової бригади Володимир Шворак.

Раніше група «ІС» повідомляла, що іноземна делегація відвідала зону ООС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Реалии «ДНР»: шахтерам частично выплатили зарплату за апрель

Согласно имеющейся информации, «Торезантрацит» отчитался перед так называемыми первым заместителем главы администрации Тореза Макаровой, начальником управления труда и социальной...