До кінця року ВМС ЗСУ сформують дивізіон з 5 катерів типу «Island»

-

Читайте также

До кінця поточного року у складі Військово-Морських Сил ЗС України буде сформовано дивізіон з 5 швидкохідних патрульних катерів типу «Island», які передані нашій державі в рамках двостороннього співробітництва між США та Україною. Про це повідомив Міністр оборони України Андрій Таран, інформує прес-служба відомства.

За словами Андрія Тарана, до вже прийнятих до бойового складу ВМС України катерів «Старобільськ» і «Слов’янськ» впродовж 2021 року приєднаються ще 3 катери проекту «Айленд».

«Відновлюючи бойові спроможності вітчизняного флоту, ми переоснащуємо його озброєнням, яке б було сумісне із зразками держав-членів НАТО. Тому усі три катери типу «Island» надійдуть до України зі встановленими на борту корабельними системами виробництва США та бойовими модулями», — підкреслив Андрій Таран.

Наразі, зазначив очільник українського оборонного відомства, на катерах які носитимуть назви «Суми» та «Фастів» в американському місті Балтимор повністю завершено відновлення технічного стану.

Зараз проводиться налагодження механізмів і систем та розпочато роботу щодо встановлення озброєння на кожному із них. Ці два катери планується відправити до України протягом третього кварталу поточного року.

Також відповідні технічні роботи проводяться і на п’ятому патрульному катері Р194. Він, оснащений зброєю, обладнанням та технічними засобами, буде доставлений до Одеси наприкінці 2021 року.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, три катери цього проєкту проходили у США відповідне технічне обслуговування й доозброєння.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Оккупанты повысили в Донецке тарифы на содержание домов

В оккупированном Донецке повысили тарифы на услуги по содержанию многоквартирных жилых домов, сооружений и придомовых территорий с 1 января...