До Харкова доправили двох поранених жінок-військовослужбовців. ФОТО

-

Читайте также

Військовим вертольотом із району проведення ООС до Харківський Військово-медичний клінічний центр Північного регіону доправили двох жінок-військовослужбовців. Жінки-військовослужбовці отримали поранення на Донеччині напередодні, 26 липня, внаслідок ворожого артобстрілу.

Про це на сторінці Facebook повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

На Донеччині ж у одному із військових мобільних госпіталів їм надано необхідну медичну допомогу і там же було ухвалено рішення стосовно евакуації військовослужбовців до Харкова.
Як повідомив провідний хірург ВМЦК ПнР підполковник медичної служби Сергій Шипілов, одна жінка-військовослужбовець прибула до них у важкому стані, інша – в середньому. Обидві родом із Сумщини.

Пацієнтка у стабільно важкому стані дістала торакоабдомінальне поранення з пошкодженням діафрагми, товстої та тонкої кішки, – каже підполковник медичної служби Сергій Шипілов, – Також в неї є металевий осколок в районі хребта. Наразі наші торакальні та нейрохірурги провели низку оперативних втручань в області грудної клітини, а також з метою видалення осколку з хребта. Зауважу, що при такому поранені можуть бути різного роду ускладнення, але ми робимо все можливе. Головне, що стан здоров’я її стабілізувався і вона тримається дуже добре.

Стосовно стану здоров’я іншої пораненої жінки-військовослужбовця офіцер сказав, що вона дістала непроникливе вогнепальне поранення живота та правої нижньої кінцівки. Стан здоров’я її залишається середньої важкості і її готують до оперативного втручання, що проводитиметься найближчими днями.

Він додав, що інші військовослужбовці, які постраждали унаслідок ворожого обстрілу, мають більш легкі поранення чи бойові травми. Тож, їх доправляють до Харкова автомобільним транспортом.

Протягом липня із району проведення бойових дій до нас прибуло 10 поранених та 7 травмованих воїнів, а також ще 75 військовослужбовців, хворих на різні недуги, – насамкінець зауважив підполковник медичної служби Сергій Шипілов.

Як повідомляла група «ІС», окупанти застосовують артилерію, поранено сімох українських військових.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В РФ диспетчеры потеряли связь с самолетом Ан-3: первые подробности

Диспетчеры в Туве не могут установить местонахождение самолета Ан-3, сообщил источник в авиадиспетчерских службах, пишут российские СМИ. "Самолет Ан-3 пропал...