До Чорного моря прямує транспортно-десантний корабель ВМС США: що про нього відомо

-

Читайте также

Транспортно-десантний корабель ВМС США USNS Yuma прямує до Чорного моря, пише з посиланням на Шостий флот ВМС США «qha».

«USNS Yuma (T-EPF-8) розпочав транзит у північному напрямку до Чорного моря, щоб працювати з нашими союзниками та партнерами по НАТО, — йдеться у повідомленні.

Корабель USNS Yuma — експедиційний швидкохідний транспорт класу Spearhead з довжиною корпусу 103 метри і шириною — 28,5 метра. Може взяти на борт 300 морських піхотинців і 550 тонн різного спорядження, у тому числі бойову техніку і танки. Осадка близько 4 метрів, що дозволяє діяти на мілководді.

Чотири дизельні двигуни сумарною потужністю 86 тисяч кінських сил здатні розігнати корабель до 43 вузлів (80 км/год). Повна водотоннажність — 2400 тонн. На борту корабля є вертолітний майданчик.

Як повідомляла група «ІС», британські моряки передали Україні унікальну карту чорноморського регіону.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Афганистан: в «крепости талибов» закрывают большой оружейный рынок

В афганской провинции Кандагар, считающейся крепостью талибов, торговцы оружием закрывают свои магазины на некогда самом оживленном оружейном рынке страны. Рынок...