До 2025 року українська морська піхота отримає єдині зразки техніки та озброєння: заява командувача

-

Читайте также

До 2025 року підрозділи морської піхоти ВМС ЗСУ повинні отримати єдині зразки техніки та озброєння. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» сказав командувач морської піхоти ВМС, генерал-лейтенант Юрій Содоль.

«Відповідно до затвердженого перспективного складу підрозділів морської піхоти, до 2025 року ми хочемо озброїти наші військові частини єдиними зразками техніки та озброєння. Це дасть змогу уніфіковувати обслуговування та підготовку експлуатації відповідної техніки для морської піхоти. Наприклад, у березні цього року відбулися практичні випробування БТР-4Е. Сьогодні цей бронетранспортер, а також модернізований БТР-80 розглядаються як варіанти такого базового зразка. Якщо говорити про, так би мовити, новинки, то відповідно до цього ж перспективного плану ми хочемо озброїти наших артилеристів такими зразками, як БМ-21 «Верба М1» та СГ «Богдана». Також цього року один з окремих батальйонів морської піхоти отримав ББМ «Козак-2», які надалі  будуть замінені на ББМ «Козак-2М1». Крім того, у наших планах забезпечити морських піхотинців сучасними розвідувальними та ударними безпілотними літальними комплексами, у тому числі й безпілотним авіаційним комплексом Bayraktar ТВ2, засобами РЕБ тощо», — сказав Юрій Содоль.

Також він сказав, що протягом 2018-2019 років було отримано багато новітніх зразків озброєння як закордонного виробництва (комплекси контрбатарейної боротьби), так і вітчизняного (ПТРК «Стугна-П», ЛПТРК «Корсар», БПАК), що відповідають стандартам, вимогам і принципам роботи, які домінують серед країн-партнерів України, членів НАТО.

«Для нашого командування питання переозброєння є одним з найпріоритетніших,  що в майбутньому дозволить адаптувати наші зразки озброєння та військової техніки, виходячи з реальних потреб», — сказав генерал-лейтенант.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, яку військову техніку українська армія отримала в 2020 році.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

РФ перекинула в Білорусь морпіхів, яких очолював знадник України із Криму

Росія перекинула у Білорусь підрозділ 155-ої бригади морпіхів з Тихоокеанського флоту, яких раніше очолював зрадник з ВМС України, що...