Для виявлення позицій ЗСУ противник може застосовувати геомітку в гуманітарній допомозі

-

Читайте также

Російські диверсанти для виявлення позицій українських військових можуть використовувати геомітки Airtag (Apple), приховуючи їх у вантажах гуманітарної допомоги. Справа в тому, що ця мітка дуже маленька (як стара гривнєва монета) і працює автономно до 1 року.

Про це повідомляє Армія Inform.

Для того, щоб убезпечити себе, потрібно на Аpple-пристроях вимкнути всі засоби геолокації та функцію «знайти айфон». Те саме бажано зробити і на android-пристроях.

Як виявити шпигунський Airtag?

Якщо у вас Apple – тільки через кілька годин після того, як мітка безпосередньо знаходиться біля гаджета, на нього прийде пуш-повідомлення про її виявлення. Тому на цей варіант розраховувати не варто.

Спеціально для виявлення підкинутих міток Apple випустила застосунок: Tracker Detect. Програма доступна на android-пристроях. Працює у ручному режимі. Вмикайте та перевіряйте гуманітарні вантажі для військових!

Як повідомляла група «ІС», у Києві з початку вторгнення затримали 127 російських диверсантів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Войска рф на Бахмутском направлении не усвоили уроков прошлых кампаний — ISW

Российские усилия вокруг Бахмута показывают, что российские силы совершенно не извлекли уроков из предыдущих кампаний с большим количеством жертв,...