Командування російських окупаційних військ вживає термінових заходів з підвищення готовності до застосування бойових броньованих машин у  підрозділах з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, з території Росії для забезпечення ремонту бойової техніки прибувають ремонтно-відновлювальні підрозділи та окремі групи фахівців з озброєння.

Водночас, противником проводяться заходи щодо усунення у складі російських окупаційних військ критичного некомплекту водіїв, механіків-водіїв бойових машин та фахівців з ремонту військової техніки. Так, під приводом відпрацювання мобілізаційних планів розпочато проведення зборів військовозобов’язаних запасу зазначених спеціальностей, розраховуючи на поповнення ними вакантних посад у бойових підрозділах.

При цьому, з метою сприяння  проведенню цих зборів посилено агітаційну роботу серед населення тимчасово окупованої території, у т.ч. із залученням підконтрольних окупаційній владі засобів масової інформації.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що на Донбасі знайдені нові докази російської військової присутності.