Домой Новости Для армії замовлять дві партії модернізованих зенітних установок: що відомо

Для армії замовлять дві партії модернізованих зенітних установок: що відомо

Міноборони планує замовити дві партії модернізованих 3СУ-23-4М-А1 «Шилка». Цю інформацію підтвердив гендиректор ДП завод «Арсенал» Ігор Волощук. Він відзначив, що Міноборони зацікавлене в цьому озброєнні й надає всю необхідну підтримку, повідомляє сайт МО України.

«Контракт перебуває в стадії укладання. Всі необхідні матеріали передані нам Міністерством оборони. За планом контракт має бути укладений найближчим часом в рамках держзамовлення цього року. Також, додатково, розглядається замовлення на певну кількість одиниці цієї техніки в ДОЗ-2021», — прокоментував хід роботи над замовленням Ігор Волощук.

У Міноборони зазначили, що з метою комплектування зенітних підрозділів ЗС України модернізованою ЗСУ-23-4М-А1, виконання цього заходу включено до державного оборонного замовлення на 2020 рік.

В умовах обмеженого фінансового ресурсу, у тому числі через наслідки карантинних заходів, підприємство здійснило підготовку виробничої бази. Відповідна робота розпочалася ще у 2019 році та у листопаді цього року надало Міністерству оборони України необхідні розрахунки з висновками для підготовки проєкту державного контракту.

Перший контракт з ДП завод «Арсенал» за планом буде укладений вже в поточному році.

Раніше група ІС повідомляла, що змінилося в модернізованій ЗСУ-23-4.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу