Для армії США виготовили перший серійний броньований багатоцільовий автомобіль: подробиці

-

Читайте также

Командування Сухопутних військ США незабаром отримає першу серійну багатоцільову бронемашину AMPV (Armored Multi-Purpose Vehicle). Про це інформує ресурс Український мілітарний портал з посиланням на корпорацію Bae Systems, яка стала переможцем тендеру на виготовлення «броньовиків».

Початковий контракт вартістю 383 млн доларів на поставку нових багатоцільових броньованих машин військові США підписали з BAE Systems в грудні 2014 року. Контракт передбачав постачання протягом 2015-2019 фінансових років інженерно-технічної й виробничої розробки 29 дослідних зразків в п’яти версіях для проведення випробувань.

Першою з п’яти замовлених версій стала машина управління.

Метою програми AMPV є забезпечення безпеки й живучості особового складу на полі бою шляхом оснащення високонадійним і мобільним парком нових транспортних засобів.

AMPV розроблена на базі модернізованої бойової машини піхоти «Bradley» M2. Бронемашини, які планується виробляти в п’яти варіантах, призначені для заміни застарілих бронемашин M-113.

AMPV будуть поставлені в версіях загального призначення, машини управління, транспортера 120-мм міномета, машини медичної евакуації та машини надання медичної допомоги.

У січні-лютому 2019 року зі BAE Systems були підписані перші контракти на суму до 575 млн доларів для початку виробництва даної техніки.

У січні 2020 року з компанією було укладено додаткову угоду вартістю 400,906 млн доларів на поставку 160 одиниць AMPV. Всього на поточний момент замовлено понад 450 бронемашин.

Програма передбачає закупівлю в цілому до 2 297 бронемашин даного типу.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Кабінет міністрів Іспанії схвалив підписання контракту на поставку збройним силам країни першої партії серійних бойових броньованих машин з колісною формулою 8х8.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Польская компания предупредила Германию об угрозах запуска «Северного потока-2»

Польская нефтегазовая компания PGNiG представила свою позицию в рамках процедуры сертификации оператора "Северного потока-2", в которой подчеркнула угрозы для...