Діяльність рятувальників в зоні ООС: підсумки тижня

-

Читайте также

Піротехнічні розрахунки ДСНС протягом тижня 93 рази залучалися в зоні ООС до очищення місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури від вибухонебезпечних предметів, повідомляє пресцентр Операції об’єднаних сил.

Також рятувальники виконували ремонтні роботи та супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро- та водопостачання.

Піротехнічними розрахунками було обстежено понад 104 Га території, вилучено та знешкоджено 1091 вибухонебезпечний предмет.

У пунктах надання допомоги населенню, що розташовані на території контрольних пунктів в’їзду-виїзду, рятувальники надано  допомогу 137 особам.

Як повідомляла група ІС, в зоні ООС пройшла перевірка боєготовності прикордонної комендатури швидкого реагування «Щастя».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Коронавирусный коллапс в РФ: как пропаганда способствовала провалу массовой вакцинации

Российскому пропагандистскому ТВ понабилось полгода, чтобы перестать критиковать западные вакцины, рассказывать о побочках после западных прививок и страшить западными...