Директорці фабрики, яка виготовляла уніформу силовикам НЗФ РФ, повідомлено про підозру

-

Читайте также

Мешканці тимчасово окупованого Донецька заочно повідомлено про підозру у фінансуванні тероризму (ч. 2 ст. 258-5 КК України). Про це інформує прес-служба Донецької обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 48-річна директорка одного з приватних підприємств з 2019 року укладала договори про закупівлю тканин для пошиття форменого одягу для силових та збройних підрозділів, які входять до складу НЗФ РФ.

Підозрювана організовувала та виконувала замовлення представників так званого силового блоку «ДНР» на виготовлення та постачання форменого та спеціального одягу, знаків розрізнення та шевронів, здійснювала сплату грошових коштів у виді так званих «налогов и сборов» до псевдо бюджету «ДНР», забезпечуючи тим самим фінансування бойовиків.

Вказане підприємство забезпечувало одягом працівників так званих «МЧС ДНР», «Министерства внутренних дел ДНР», «Министерства государственной безопасности ДНР», «Генеральной прокуратуры ДНР», «Министерства юстиции ДНР», «Администрации Главы ДНР».

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, СБУ викрила угруповання, яке співпрацювало з міжнародною терористичною організацією.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ здании полиции продавали четки с символикой АУЕ

В городе Красноярск в Российской Федерации магазин в здании ГИБДД продавал четки с символикой движения АУЕ. Об этом говорится...