Дипустанови України за кордоном переходять на «особливий» режим роботи: що це означає

-

Читайте также

З 15 березня 20 березня 2020 року включно закордонні дипломатичні установи працюватимуть в «особливому» режимі, який передбачає дистанційну форму роботи зі зверненнями громадян.

Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України, пише «УНІАН».

Особлива форма роботи передбачає, що дипломатичні установи за кордоном продовжать здійснювати свої функції у дистанційному режимі крім форс-мажорних випадків, де потрібні негайні консульські дії та функції, особливо пов’язані з пандемією.

“Особливий режим роботи — це не закриття наших посольств та консульств. Йдеться лише про тимчасові захисні заходи для співробітників дипслужби та переведення в онлайн і дистанційну форму всюди, де це можливо. Усі продовжують працювати в режимі максимальної мобілізації. Навантаження шалене, не скрізь у нас для нього є достатні ресурси, але ми робимо все, щоб оперативно вирішувати проблеми”, — заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Гаряча лінія МЗС для українців за кордоном працюватиме без змін та вже посилена додатковими спроможностями для обробки звернень. Поштові скриньки МЗС та закордонних дипломатичних установ України для письмових запитів продовжують працювати у цілодобовому режимі.

Крім того, громадяни можуть звертатися до співробітників дипломатичної служби через повідомлення на офіційні сторінки посольств та консульств у соціальних мережах. МЗС дано спеціальне доручення опрацьовувати запити у посиленому цілодобовому режимі. Адреси сторінок для звернень можна знайти на сайтах закордонних дипломатичних установ.

Керівникам закордонних дипломатичних установ доручено опрацьовувати звернення щодо оформлення: посвідчень особи на повернення в Україну у разі необхідності повернення в Україну наступного тижня; набуття громадянства України за народженням дітям, народженим у країні перебування та у зв’язку з оформленням їм посвідчення особи на повернення в Україну у разі реальної необхідності невідкладно повернутися в Україну; віз для в’їзду в Україну для забезпечення інтересів України у сфері зовнішньої та внутрішньої політики, а також у випадках, які мають гуманітарний характер за рішенням керівника ЗДУ.

Додаткова інформація буде також публікуватися на сайтах закордонних дипломатичних установ та їхніх сторінках у соціальних мережах. Оперативну інформацію щодо поширення коронавірусу у світі можна відстежувати на спеціальних сторінках оперативного штабу МЗС у соціальних мережах: Twitter: https://twitter.com/UA_MFA_Info

Facebook: https://bit.ly/2v9WUDb

Telegram: https://t.me/s/Coronavirus_Info_MFA

Рішення про скасування чи продовження тимчасового режиму роботи буде ухвалюватися додатково в залежності від динаміки розвитку пандемії COVID19.

Як повідомляла група «ІС», Трамп ввів режим надзвичайної ситуації в США через коронавірус.

 

загрузка...

Свежее

В США сообщили, что ждет Китай за блокирование нового расследования по COVID-19

Советник президента США по национальной безопасности Джейк Салливан заявил,  Китай окажется в изоляции, если не позволит расследовать причины возникновения...