«Дипломати рф тікають так само майстерно, як і військові»: Кулеба в ООН покепкував з лаврова

-

Читайте также

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час виступу на засіданні Радбезу ООН покепкував із глави мзс рф сергія лаврова, який пішов одразу після своєї заяви, переповненої російськими пропагандистським штампами.

Про це повідомляє «Європейська правда».

«Я помітив, що російські дипломати тікають так само майстерно, як російські солдати», – сказав Кулеба, вочевидь відсилаючи до порівняння з відступом російської армії під час контрнаступу ЗСУ на Харківщині.

Зазначимо, лавров прибув на засідання Радбезу, присвячене ситуації в Україні, із запізненням на півтори години. У своєму виступі він зокрема заявив, що «Україна остаточно перетворилася в тоталітарну державу неонацистського роду».

Після виступу глава мзс росії одразу пішов із засідання Радбезу. Як зауважили західні журналісти, на обличчі наступного доповідача, міністрові закордонних справ Великобританії Джеймса Клеверлі, було помітно «вираз зневаги».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Кулеба закликав держави світу підтримати створення спецтрибуналу по росії.

Свежее

Литва висилає ще одного працівника посольства рф

Міністерство закордонних справ Литви в четвер оголосило одного співробітника посольства росії персоною нон грата. Як зазначається в повідомленні литовського МЗС,...