Військовослужбовці підрозділів 79-ї окремої десантно-штурмової бригади згідно з планом бойової підготовки здійснили парашутні стрибки на воду.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Десантування в акваторії річки Південний Буг проводилося з вертольота Мі-8 з висоти 400 метрів під керівництвом фахівців частини, які мають відповідний досвід здійснення подібних парашутних стрибків. Стрибки здійснили близько 150 десантників.

“Парашутні стрибки на воду належать до групи ускладнених стрибків з парашутом, так як парашутист, окрім виконання правил стрибка з парашутом на суходіл, повинен заздалегідь підготуватися у повітрі до негайного звільнення від підвісної системи в момент приводнення. Це ускладнює стрибок з парашутом і зобов’язує десантників бути особливо уважними, зберігати спокій та витримку під час підготовки до приводнення, впевнено діяти у повітрі і не допускати паніки. При цьому військовослужбовець повинен вміти плавати, триматися на воді і вміти пропливти певну відстань”, – йдеться у повідомленні прес-служби

Під час тренувань десантники навчалися припасуванню підвісної системи парашута з урахуванням використання рятувального жилету, дій з вивільнення від підвісної системи парашута в повітрі, дій парашутиста після приводнення. Всі дії були відточені до автоматизму під час занять на повітрянодесантному комплексі.

Процес здійснення парашутних стрибків на воду організований згідно всіх вимог, проводився швидко і злагоджено. Миколаївські десантники виконали поставлені навчальні завдання.

Як раніше повідомляла група ІС, протягом кілько днів зведена ротна тактична група 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України, тренувалася у злагоджені підрозділів під час оборонних та наступальних дій.