Держдума рф не прийняла закон про списання кредитів для загинувших військових

-

Читайте также

Під час першого читання законопроекту про кредитні канікули для учасників війни в Україні з’ясувалося, що у разі загибелі військових гасити їхні позики за свій рахунок не готові ані банки, ані держава. 

Про це повідомляє Сибір.Реалії.

Згідно з документом, у разі загибелі чи отримання інвалідності першого ступеня на війні в Україні військовослужбовець та члени його сім’ї більше не зобов’язані виплачувати кредити.

У фінансово-економічному обґрунтуванні до законопроекту зазначається, що його реалізація не потребуватиме виділення додаткових коштів із бюджету. Міністерство фінансів росії пропонує списувати кредити загиблих за рахунок банків.

Банківське співтовариство, своєю чергою, стурбоване збільшенням ризикованості позик. «У будь-який момент кредит, який виглядає абсолютно надійним, може стати ризикованим у разі призову позичальника», — пояснило джерело на банківському ринку.

Банки сподіваються на законодавчу та матеріальну підтримку з боку держави, якщо законопроект ухвалять. Центробанк не відповів на запитання, яку допомогу він готовий надати галузі.

Законопроектом про кредитні канікули також передбачено, що росіяни, відправленим на війну в Україні, зможуть на час служби зупинити виплати кредитів або зменшити їх. 

На серпень кредитування у росії зростало чотири місяці поспіль, наблизившись до докризовим значенням.

Як повідомляла група «ІС», Євросоюз ввів санкції проти депутатів держдуми рф.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Литва висилає ще одного працівника посольства рф

Міністерство закордонних справ Литви в четвер оголосило одного співробітника посольства росії персоною нон грата. Як зазначається в повідомленні литовського МЗС,...