Деркач, якого США вважають «активним російським агентом», виступив на з’їзді монахів УПЦ МП: подробиці

-

Читайте также

На з’їзд монахів УПЦ МП у Почаєві виступив агент РФ Андрій Деркач. Про це повідомив речник Православної Церкви України архієпископ Євстратій (Зоря).

«За трибуною почаївського «з’їзду монашества» МП в Україні — депутат А. Деркач. Судячи з повідомлень ЗМІ — дипломований Академією ФСБ спеціаліст з проведення зустрічей з агентурою. Урядом США внесений у санкційний список, як «активний російський агент». Як полюбляє казати корифей путінської пропаганди Дмітрій Кісєльов: «Савпадєніє? Нє думаю», — пише на своїй сторінці у Facebook речник ПЦУ.

Він зауважив, що попри такі факти, дехто на просторах Фейсбуку зовсім нещодавно висміював вираз «УПЦ ФСБ»: «Смішно? В Криму і на Донбасі вже «насміялися».

«Насправді абсурдно вважати кожного служителя МП — агентом. Так само як в СРСР не всі священнослужителі були агентами КДБ. Однак достатньо прочитати архівні матеріали та історичні дослідження про роботу кремлівських спецслужб в середовищі Церкви, щоби зрозуміти — владі було достатньо контролювати ключових діячів, щоби вони вже нібито «від себе» спрямовували події в необхідному напрямку. І хоча СРСР розвалився, але система взаємозв’язку між МП та кремлівськими спецслужбами нікуди не зникла», — підсумував архієпископ Євстратій.

Нагадаємо, як повдомляла група ІС, УПЦ МП дестабілізує Україну напередодні візиту патріарха Варфоломія.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Деркач, якого США вважають «активним російським агентом», виступив на з’їзді монахів УПЦ МП: подробиці

На з’їзд монахів УПЦ МП у Почаєві виступив агент РФ Андрій Деркач. Про це повідомив речник Православної Церкви України архієпископ Євстратій...