Депутату з Луганщини повідомлено про підозру за «сепаратизм»

-

Читайте также

Депутат Передільської сільської ради Станично-Луганського району VI скликання отримав повідомлення про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України). Про це інформує прес-служба Луганської обласної прокуратури.

За даними слідства, 11 травня 2014 року депутат взяв участь в організації та проведенні незаконного «референдуму» щодо підтримки «Акта про державну самостійність ЛНР» на території с. Передільське Станично-Луганського району Луганської області.

Він, як «голова виборчої комісії», слідкував за процесом та порядком голосування на «виборчій дільниці», видавав «бюлетені», вирішував організаційні питання.

Результати псевдореферендуму було передано до «центральної виборчої комісії» для подальшого проголошення самостійності «ЛНР».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється 3 управлінням ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, процесуальне керівництво – управлінням нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Луганській області та в умовах збройного конфлікту Луганської обласної прокуратури.

Нагадаємо, як інформувала група «ІС», у СБУ повідомили, скільки причетних до організації псевдореферендуму на Луганщині отримали вироки судів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Мобілізований із Пітера розповів, як танкісти воюють після двох днів навчання

На війну на Донбас відправляють "гарматне м'ясо" з росії після кількох днів «воєнної підготовки». Про це повідомляє "Інформаційний Спротив" у...