Домой Новости Депутату з Луганщини повідомлено про підозру в організації псевдореферендуму: подробиці

Депутату з Луганщини повідомлено про підозру в організації псевдореферендуму: подробиці

Керівник Луганської обласної прокуратури повідомив депутату Троїцької селищної ради Луганської області VII скликання про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Про це йдеться у повідомленні Луганської обласної прокуратури.

За даними слідства, 11 травня 2014 року депутат взяла участь в організації та проведенні так званого «референдуму» щодо підтримки «Акта про державну самостійність ЛНР» на території смт Троїцьке Луганської області. Жінка здійснювала облік осіб, видавала «бюлетені», слідкувала за процесом та порядком голосування на «дільниці» – це входило до її обов’язків як «члена виборчої комісії».

Після проведення псевдореферендуму бюлетені, протоколи та інші документи передали до «центральної виборчої комісії» для подальшого проголошення самостійності «Луганської народної республіки».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється 3 управлінням Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, процесуальне керівництво – управлінням нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Луганській області та в умовах збройного конфлікту, Луганської обласної прокуратури.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, депутата з Донеччини підозрюють у публічних закликах до зміни кордонів України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.