День Сил спеціальних операцій ЗСУ: українські розвідники привітали бойових побратимів

-

Читайте также

29 липня воїни наймолодшої та найсучаснішої складової Збройних Сил України, Сил спеціальних операцій (ССО), святкують своє професійне свято. Сили спеціальних операцій – це окремий рід сил ЗСУ, що був заснований у 2016 році. До складу ССО входять частини спеціального призначення і підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій. День Сил спецоперації ЗСУ було встановлено указом президента України від 26 липня 2016 року, з метою «подальшого розвитку національних військових традицій, ураховуючи важливу роль Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави». Гаслом Сил спеціальних операцій ЗСУ, було обрано бойове гасло Святослава Хороброго — «Іду на ви!». Нову символіку й однострої було остаточно затверджено наказом МО №606 від 20 листопада 2017 року.

На сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України у соціальній мережі Facebook було опубліковано привітання спецпризначенців з нагоди їхнього свята.

«Бойові побратими!

“Іду на ви!”

Слова київського князя Святослава Хороброго “Іду на ви!” – більше тисячі років тому наводили жах на ворогів. Наводять і сьогодні.

Не існує перешкод, які б ви не змогли подолати, і немає противника, перед котрим ви б здригнулися чи відступили. Ваш високий професіоналізм та витримка дозволяють виконувати найскладніші, найризикованіші та найвідповідальніші завдання в умовах підступної збройної агресії з боку Російської Федерації.

Упевнені, що прийде час – і Україна дізнається про подвиги своїх героїв!

Щиро вітаємо вас зі святом! Ви – гордість українського війська!

Вічна шана героям-спецпризначенцям, які стали прикладом жертовності в ім’я свободи та Незалежності України!

Слава Силам спеціальних операцій!

Слава Україні!», — йдеться у повідомленні Головного управління розвідки МОУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Швейцарія додатково заморозила російські активи: названо суму

Швейцарія оновила дані щодо об’ємів заморожених російських активів у зв'язку з санкціями проти рф. Про це повідомив Державний секретаріат...