Данські мінометники ділилися досвідом із українськими артилеристами

-

Читайте также

Представники зведеного підрозділу Сухопутних військ ЗСУ на базі батареї 2А36 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича відвідали вогневу позицію мінометників Збройних сил Королівства Данії, які у рамках міжнародних артилерійських навчань «Dynamic Front 2021» мають спільно з українськими та польськими артилеристами відпрацьовувати злагодженість ведення вогневого ураження під час тактичних дій, інформує прес-служба Сухопутних військ ЗСУ.

Артилерія Королівства Данія під час навчань представлена 120-мм мінометною батареєю (4 міномети) М/10, які найближчим часом мають бути замінені на мобільні мінометні комплекси.

Спілкування виявилося динамічним, наповнене різноманітними запитаннями з боку українських артилеристів, адже крім загальної інформації, офіцерів цікавили також нюанси роботи саме з їх фахового напрямку. Кожен з мінометників охоче розкривав «таємниці» свого фаху.

Розрахунок також продемонстрував, як озброєння приводиться до бою.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, на одному з полігонів у районі проведення операції Об’єднаних Сил відбувся конкурс на кращий артилерійський розрахунок.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Втрати російсько-окупаційних військ на Донбасі: уточнено дані за дві доби

За минулу добу, 4 червня, у підрозділі російсько-окупаційних військ на Донбасі знов є небойова втрата. Внаслідок бійки черговий бойовик...