Данія створила проєкт для реєстрації воєнних злочинів рф в Україні

-

Читайте также

Міністр закордонних справ Данії Єппе Кофод оголосив про створення проєкту з документування воєнних злочинів російської армії в Україні.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Copenhagen Post.

«Від самого початку вторгнення (рф в Україну – ред.) пріоритетом Данії було притягнення до відповідальності винних у звірствах. Я пишаюся тим, що за допомогою цього проєкту тепер ми можемо з данської сторони допомогти забезпечити збирання доказів для розслідування. Надзвичайно важливо провести судові процеси і зрештою засудити злочинців», — заявив Кофод.

Повідомляється, що МЗС Данії виділяє 8 мільйонів крон громадській організації DIGNITY, яка вестиме цей проєкт. Він буде зосереджений на навчанні представників українського суспільства належним методам збирання та зберігання доказів, які будуть використовуватися під час розгляду воєнних злочинів рф в Україні у національних та міжнародних кримінальних судах. Також буде зроблено наголос на делікатному поводженні з постраждалими та свідками.

«Разом з нашими українськими партнерами ми можемо зробити конкретні та позитивні зміни посеред жахів війни», — переконаний керівник DIGNITY Расмус Грю.

Група ІС повідомляла про те, що Британія розширила антиросійські санкції через фейкові референдуми.

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Про що говорить різке скорочення кількості ув’язнених у російських колоніях

В росії відзначається масове зменшення кількості ув'язнених у виправних колоніях (ВК). Так, лише з серпня по жовтень кількість ув'язнених...