Цинізм і блюзнірство: постпред України при ООН відреагував на виступ Лаврова на Генасамблеї

-

Читайте также

Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця назвав виступ міністра іноземних справ Росії на Генеральній асамблеї ООН «пластиком». Своїми думками він поділився у Facebook.

«Якби не зашкалювання цинізму і блюзнирства, то було б варто вивчати, розбирати на тези весь цей ворох думок речника Путіна в ООН, але це реально все «пластик», якщо дивитися на цей виступ через оптику міжнародного права», — написав він.

Крім того, український дипломат зазначив, що російська делегація в ООН наплювала на встановлені Головою Генасамблеї правила щодо кількості членів делегації в залі під час виступу і демонстративно прийшла на засідання «потужною» шісткою.

«Дивно, що ще не в кашкетах з написом «Спутник V”.  А замєстітєлю Лаврова, судячи з усього, облом ще і маску одягнути. Це ж правила, тому пішли вони «…», — іронізує дипдомат.

За словами, Кислиці, чи не найголовнішою тезою виступу московського міністра Лаврова на ГА: правила — це зло, міжнародне право — це наше все.

Як повідомляла група «ІС», президент України передав генсеку ООН список з 450 українців, незаконно утримуваних РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Молдова ищет альтернативу газу из РФ: заявление

Молдова будет искать альтернативу газу из Российской Федерации, чтобы обеспечить себя энергоносителем и диверсифицировать поставки топливо. Об этом говорится...