Чорногорія проводить масштабну операцію по зачистці російських шпигунів

-

Читайте также

У Чорногорії триває операція правоохоронних органів проти російської шпигунської мережі, повідомляє «Балканський оглядач».

«За запитом спеціальної державної прокуратури та за наказом Високого суду в Подгориці поліція обшукує квартири та інші приміщення кількох громадян через обґрунтовану підозру в злочинних діях зі створення злочинної організації. і шпигунство», — сказав речник спеціальної прокуратури Вукас Радоніч.

«Наразі нікого не позбавили волі», — зазначив він, хоча чорногорські медіа повідомили про кількох затриманих громадян Чорногорії та росії.

У рамках операції були проведені обшуки в кількох місцях у чорногоської столиці та її околицях, під час яких були виявлені предмети, які «представляють інтерес для слідства». Операцію проводило Агентство національної безпеки, Спеціальний відділ поліції під керівництвом Спеціальної державної прокуратури.

Як стверджують джерела в спецслужбах, операція є лише початком діяльності з викриття поплічників іноземних спецслужб в Чорногорії.

Виконнуючий обовязки прем’єр-міністра Дрітан Абазович привітав дії Спеціальної державної прокуратури на засіданні уряду: «Це міжнародна акція, яка реалізується з нашими партнерами і спрямована на збереження національних інтересів Чорногорії».

Як повідомляла група «ІС», «мирний» рашизм розповзається світом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Власники танкерів дедалі частіше відмовляються перевозити російську нафту через санкції

Власники нафтових танкерів масово відмовляються перевозити російську нафту через нафтове ембарго ЄС, що днями вступає в силу, пише Bloomberg. Ті,...