Чоловік, який захопив заручників у Луцьку, перебував на психіатричному лікуванні та двічі відбував покарання

-

Читайте также

Чоловік, який взяв в заручники 20 пасажирів автобуса в Луцьку, свого часу перебував на психіатричному лікуванні. Він двічі відбував покарання у місцях позбавлення волі. Інформацію про це у телеграм-каналі оприлюднив департамент карного розшуку МВС.

Як стало відомо, волинського «терориста» на ім’я Максим Кривошук (Плохой) вперше затримали ще в 11 класі з рушницею, але через «зв’язки» батька хлопця відпустили.

Згодом, у 18-тирічному віці він був засуджений на шість років позбавлення волі. Другий термін склав вісім років за створення і керування бандою. Був звільнений у 2013 році.

Окрім того, злочинець встиг у 2014 році написати та видати книгу «Філософія злочинця».

У своїй книзі чоловік пише, що:

— ріс у родині інтелігентів, проте в дитинстві надивився бойовиків і «решил стать крутым». Тож в 11 класі його затримали на ринку з рушницею, проте завдяки зв’язкам батька справу закрили;
— навчався у духовній семінарії, але за кілька місяців розчарувався у церкві.
— був засуджений на вісім років позбавлення волі за створення і керування бандою, покарання відбував на Львівщині;
— після першого шестрічного ув’язнення вийшов на волю у 24 роки.

«Досье моих подвигов, собранное ментами, позволило суду впаять мне, 18-летнему, шесть лет лишения свободы. Это был мой первый срок, который я отсидел до звонка», – писав він у книжці.

Наразі у Волинській області введений оперативний план «Заручник». Територія центру міста перекрита задля забезпечення безпеки громадян. На місті працюють усі служби поліції.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 147 (Захоплення заручників) Кримінального кодексу України.

Начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко зазначив, що зловмисник на контакт не йде, а його вимоги не містять ніякої конкретики.

«Зараз проводяться оперативні заходи, прибув спецназ, є співробітники поліції, які здатні виконати завдання щодо знешкодження злочинців», — додав очільник ГУНП.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков терміново вилетів у Луцьк для координації дій підрозділів МВС в умовах надзвичайної події.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Бригада 200: стало известно о смерти оккупанта из Ростовской области. ФОТО

"Бригада 200" российских террористов на Донбассе пополнилась еще одним членом. Стало известно о смерти оккупанта из Ростовской области по...