Чеські літаки L-39NG забезпечать штучним інтелектом: деталі програми

-

Читайте также

Израиль развернул на границе с сектором Газы лазерную артиллерию. ВИДЕО

Вечером 11 августа командование ЦАХАЛ отдало приказ развернуть в приграничье с сектором Газы новейшую лазерную батарею перехвата запускаемых боевиками...

На минах наемников Хафтара в Ливии гибнут десятки людей — ПНС

В населенных пунктах к югу от Триполи и пригороде Сирта на минах, заложенных наемниками Халифы Хафтара, с 22 мая...

США предложили Совбезу ООН продлить оружейное эмбарго по Ирану: подробности

Для голосования в Совете Безопасности ООН представлен проект резолюции о продлении оружейного эмбарго в отношении Ирана. Эмбарго ООН на поставки...

Американське дослідницьке агентство DARPA (Defense Advanced Research Projects) надало контракт корпорації Calspan на перетворення чеських навчально-бойових літаків L-39NG в машини зі штучним інтелектом.

Про це йдеться в офіційному прессрелізі компанії, повідомляє «Український мілітарний портал».

Угода підписана як частина програми ACE (Air Combat Evolution), яка перевіряє можливість використання штучного інтелекту на бойових машинах.

Відповідно до цього контракту буде модифіковано до чотирьох L-39 Albatros за технологією автономної системи управління польотами Calspan, що дозволить впровадити та продемонструвати комбіновані системи управління під керівництвом людини та штучного інтелекту.

Мета програми у тому, щоб відповісти на питання, наскільки ефективно буде використовувати машини, керовані штучним інтелектом, разом з машинами, пілотованими людьми.

Також перевірятиметься можливість використовувати «другий пілот», який допоможе льотчику виконувати частину завдань, пов’язаних з пілотуванням, підбором цілей та озброєння або експлуатацією бортових систем літака.

Програма реалізовуватиметься в три етапи – перший  включає дослідження в імітованому середовищі. Другий – це перехід до польотів безпілотних літальних апаратів у реальних умовах.

Третій етап охоплює відпрацювання різноманітних сценаріїв польоту, що передбачають складну взаємодію між людиною та машиною L-39NG, тобто співпрацю та повітряний бій пілотів та машин, керованих штучним інтелектом.

Літак L-39NG, на якому заплановані роботи, це сучасна модернізація навчально-тренувального літака та навчально бойового літака L-39, на якому встановлено сучасну бортову авіоніку від Genesys Aerosystems, замінено двигуни АІ-25ТЛ на Williams International FJ44-4M американського виробництва, а також проведено ряд інших робіт з покращення характеристик літака.

Нагадаємо, опубліковано зйомку тренувальних польотів літаків МіГ-29 та L-39 бригади тактичної авіації, що здійснювалась з іншого літака з відкритою рампою.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Су-57: рожденный ползать не взлетит

Намедни, 12 августа, министр обороны Российской Федерации Сергей Шойгу посетил Комсомольск-на-Амуре, заглянув в цеха авиационного завода имени Ю.А. Гагарина....

США предложили Совбезу ООН продлить оружейное эмбарго по Ирану: подробности

Для голосования в Совете Безопасности ООН представлен проект резолюции о продлении оружейного эмбарго в отношении Ирана. Эмбарго ООН на поставки оружия в Иран истекает 18...

Сводка ИС: Россия продолжает «накачивать» оккупационные подразделения на Донбассе бронетехникой и боеприпасами

По оперативным данным группы «Информационное Сопротивление» за период с 4 по 13 августа вооруженные формирования оперативной группировки российских оккупационных войск на Донбассе продолжили обстреливать...