Червоні лінії: облради продовжують реагувати на «формулу Штайнмайєра»

-

Читайте также

Обласні ради продовжують демонструвати ставлення до «формули Штайнмайєра» та особливого статусу Донбасу. 18 жовтня, на позачерговій сесії Вінницької обласної ради депутати проголосували за звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо недопущення реалізації так званої «формули Штайнмаєра».

Про це повідомляє ресурс «Місто».

Голова обласної ради Анатолій Олійник зауважив, що звернення, а також внесені до нього поправки були погоджені з головами усіх фракцій обласної ради.  Він також зазначив, що в Києві уже ухвалили рішення про те, що створюватимуть і розроблятимуть «українську формулу» врегулювання війни на Донбасі.

«Тож ми не робимо нічого антидержавного», — сказав Анатолій Олійник.

Можливо, саме ці побоювання («антидержавного») і стали причиною такого затяжного рішення про скликання цієї позачергової сесії облради і відсутність на ній майже половини депутатського складу. Про те, що це звернення депутатів Вінницької облради не означає, що депутати пішли в опозицію, сказав представник фракції «Укроп».

«Ми не в опозиції до влади, ми не проти влади. Ми сьогодні висловлюємо точку зору виборців, — пояснював депутат Микола Вінничук. – Так, ми підтримуємо дії президента. Але по цьому питанню у нас є своя думка.

Дискусій цього разу у сесійній залі Вінницької обласної ради не було. Одноголосно 46-ма голосами присутні депутати за звернення проголосували. 

Вінниччина стала дев’ятою областю, де депутати обласної ради проголосували проти імплементації «формули Штайнмаєра» і особливого статусу Донбасу.

Як повідомляла група «ІС», в монобільшості повідомили, коли можна реалізувати «формулу Штайнмайера».

Свежее

Проросійський мер латвійського міста визнав хибність своєї «кримської заяви»

Російська пропаганда кілька днів тому почала активно розповсюджувати заяву голови міської думи латвійського Даугавпілса Андрія Елксніньша про те, що...