Чергова ротація українських миротворців у ДР Конго успішно завершилась

-

Читайте также

Заступник начальника об’єднаного штабу Командування об’єднаних сил ЗС України генерал-майор Василь Осипчук привітав особовий склад дванадцятої ротації 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго із завершенням миротворчої місії, повідомляє пресцентр Командування ОС ЗСУ.

«Маю за честь подякувати вам від імені командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва за сумлінне виконання службових обов’язків і привітати з успішним завершенням ротації. Тривалий час ви виконували завдання Місії ООН. Це дуже почесна і важлива справа, з якою ви впорались на відмінно», — наголосив генерал-майор Василь Осипчук.

Невдовзі всі військовослужбовці повернуться літаком в Україну до своїх рідних і близьких, яких вони не бачили вже понад одинадцять місяців.

Як повідомляла група ІС, Україна збільшує національний миротворчий контингент у ДР Конго. Про це повідомив Секретар РНБО Олексій Данілов.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Чергова ротація українських миротворців у ДР Конго успішно завершилась

Заступник начальника об’єднаного штабу Командування об’єднаних сил ЗС України генерал-майор Василь Осипчук привітав особовий склад дванадцятої ротації 18-го окремого...