Через смерть від коронавірусу монаха УПЦ МП на Хмельниччині обитель закрили на карантин

-

Читайте также

Хмельницька обласна державна адміністрація повідомила, що ПЛР-тестування померлого монаха Різдва Богородиці Городищенського монастира УПЦ МП дало позитивний результат. Таким чином, посмертно підтвержено його інфікування коронавірусом SARS-CoV-2. Про це інформує сайт Shepetivka.сom.

Як з’ясували у «Хмельницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України», чоловік відчув недугу ще 7 травня, а 12 травня у нього різко підвищилась температура до 41 градуса, було викликано швидку допомогу. Спочатку його планували доставити у Хмельницьку інфекційну лікарню, але хоч стан хворого був не критичним, та все таки важким. У Шепетівській ЦРЛ пацієнту мали надати невідкладну допомогу та провести штучну вентиляцію легенів, але за півтори години після госпіталізації він помер.

Було визначено коло контактних осіб. Всього їх виявили 48, зараз вони перебувають на самоізоляції. У всіх відібрано зразки для ПЛР тестувань. У числі контактних осіб працівники швидкої допомоги, медичні працівники інфекційного відділення, а також 20 осіб, які постійно перебувають у монастирі.

У четвер, 14 травня, під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шепетівської РДА Хмельницької області розглянули випадок виявлення на території Городищенського Свято – Різдво — Богородичного чоловічого монастиря захворювання на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

З метою локалізації та ліквідації спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 комісією було прийнято рішення встановити на території Городищенського Свято – Різдво — Богородичного чоловічого монастиря карантин, заборонивши відвідування та проведення будь-яких заходів на його території, що передбачають наявність відвідувачів/прихожан.

Жорсткий контроль за дотриманням додаткових обмежувальних заходів доручено Шепетівському відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області.

За результатами засідання комісії було рекомендовано голові Судилківської об’єднаної територіальної громади, на території якої розташований Городищенський Свято – Різдво — Богородичний чоловічий монастир, забезпечити визначення та маркування меж територій карантину шляхом встановлення інформаційних знаків, табличок про введення особливого режиму, проведення протиепідемічних заходів.

Крім того, було рекомендовано головам об’єднаних територіальних громад, головам сіл додатково провести інформаційно – роз’яснювальну роботу з керівниками основних релігійних конфесій району щодо необхідності переведення служб у максимально дистанційний варіант та забезпечити систематичне інформування населення про додаткові обмежувальні заходи.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, мер Дніпра Борис Філатов своєрідно покарав храм московського патріархату за порушення карантину.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

СБУ заблокувала на Кіровоградщині діяльність підпільного нафтопереробного заводу. ФОТО

СБУ припинила на території Кіровоградської області діяльність злочинної групи, учасники якої виготовляли та реалізовували нафтопродукти сумнівної якості без відповідних...