Через дії російських окупантів відсутні вода й тепло в населених пунктах в зоні ООС

-

Читайте также

Протягом поточної доби 28 лютого підрозділи ДСНС, що залучені до проведення операції Об’єднаних сил, здійснили три виїзди на ліквідацію пожеж, які виникли в наслідок бойових дій, повідомляє пресцентр штабу Операції об’єднаних сил.

Також, здійснено 8 залучень до надання допомоги населенню. Зокрема протягом минулої доби 27 лютого було евакуйовано з населених пунктів САРТАНА, ТАЛАКІВКА та ВОЄВОДІВКА до безпечних місць 95 осіб, з яких 25 дітей.

Здійснено підвіз води до населених пунктів ПОПАСНА, КРАСНОГОРІВКА та ВУГЛЕДАР. Для проведення цих робіт було залучено 17 одиниць техніки та 77 чоловік особового складу.

На даний час, через дії російських окупаційних військ відсутнє водопостачання у населеному пункті ЗОЛОТЕ-1 (1200 абонентів). Відсутнє теплопостачання у населеному пункті СЄВЄРОДОНЕЦЬК. Частково відсутнє тепло у населеному пункті МИРОНІВСЬКИЙ ( лікарня, 2 школи та 1 дитячий садок).

Через постійні обстріли з боку російських окупаційних військ роботи з відновлення поки що не проводяться.

Як повідомляла група ІС, постпред України при ООН Сергій Кислиця під час засідання Ради Безпеки оприлюднив дані про втрати російських окупантів.

Свежее

Донецька колаборантка стає новою зіркою «уряду» окупантів у Генічеську

Фейкова «кадрова політика» у злочинній «адміністрації» окупантів у Херсонській області, переміщеній агресором до максимально близького до Криму Генічеська, нагадує...