Через демонтаж радянського монументу в Латвії силовики рф порушили кримінальну справу

-

Читайте также

Слідчий комітет російської федерації порушив кримінальну справу через демонтаж радянського пам’ятника у Ризі. Про це інформує «Європейська правда» з посиланням на повідомлення слідчого комітету рф.

«Дії зі знищення пам’ятника радянським воїнам спрямовані проти інтересів російської федерації у питаннях збереження історичної пам’яті про діяльність срср у роки Другої світової війни та вирішальну роль у перемозі над нацизмом», – йдеться в заяві.

Кримінальну справу порушено за статтею 243.4 кримінального кодексу росії («Знищення або пошкодження військових поховань, а також пам’ятників, стел, обелісків, інших меморіальних споруд або об’єктів, що увічнюють пам’ять загиблих при захисті вітчизни або її інтересів або присвячені дням військової слави росії»).

Голова скр алєксандр бастрикін доручив у межах справи «дати правову оцінку діям усіх осіб, які ухвалювали рішення про знесення монумента, для притягнення їх до відповідальності».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, в Латвії через демонтаж радянського пам’ятника росіяни влаштували скандал.

Свежее

Спецслужби рф готували плани «упокорення» населення в Україні

Спецслужби росії готували плани «покори» цивільного населення на період після завершення окупації всієї України - йдеться в аналітичній доповіді...