«Часткова мобілізація» від агресора застала кримських колаборантів зненацька

-

Читайте также

Оголошена путіним 21 вересня так звана «часткова мобілізація», спричинена хворобливими поразками армії агресора та її суттєвими втратами, змусила багатьох кримських колаборантів різко «змінити повістку».

Наприклад, ще 20 вересня фейковий «сенатор від Криму» ольга ковітіді спростовувала «чутки про ухвалення в росії закону про мобілізацію» та заявляла, що такого «не буде». Фейковий «голова Криму» сергій аксьонов протягом двох тижнів не втомлювався обіцяти агресорові «два добровольчі батальйони», а його злочинний соратник шеремет – навіть цілий «полк», на який обіцяли знайти «гроші від великих банків».

Про це йдеться у матеріалі Асоціації реінтеграції Криму.

Втім, «раптово виявилося», що ніякі банки нікому грошей не дадуть, після чого той же аксьонов, і його «лютий друг», севастопольський «губернатор» михайло развожаєв злочинно кинулися «очолювати регіональні призовні комісії».

Також пропаганда окупантів «гнівно спростовувала українську дезінформацію» про те, що з 19 вересня злочинний «Кримський міст» буде перекритий для виїзду чоловіків із півострова. А вже 21 вересня «раптово виявилося», що для кримських чоловіків до 35 років квитки на виїзд із півострова продаватимуть лише «за довідкою з військкомату», та при цьому жодних «подробиць про порядок виїзду» окупанти поки не оголошують.

Кримчани повідомляють, що серед місцевих колаборантів «призовного віку» поширюється масова паніка, оскільки, півроку розповідаючи про «непереможну російську армію», вмирати у її складі бажання у них, природно, не виникло.

При цьому очевидно, що цей контингент насамперед потрапить, словами злочинного міністра шойгу, під «комбайн» і «сито» злочинної «мобілізації». Примітно, що в самому Криму «військові комісари» заявляють, що нібито «поки невідомі ні обсяги, ні терміни запланованих заходів у рамках часткової мобілізації», і що «лист уже в дорозі».

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, чому путін наважився на мобілізацію і до чого тут фсбшник пригожин.

Свежее

СБУ затримала колаборантку, яка “завала” окупантам учасників руху опору

Служба безпеки викрила ще одну ворожу поплічницю в результаті стабілізаційних заходів у звільнених районах Донецької області. Під час захоплення...