«Часткова мобілізація» призвела до колапсу громадського транспорту в окупованому Криму

-

Читайте также

У рамках «часткової мобілізації», що проводиться агресором, серед іншого стало проводиться «полювання» на водіїв з правами, що дозволяють оперувати великим транспортом. Це вже призвело до того, що водії маршруток, тролейбусів чи автобусів або отримали «повістки», або ховаються від них.

Про це розповідають на сайті АРК.

Оскільки ця ситуація, у формі зменшення кількості громадського транспорту на маршрутах, швидко стала очевидною для сотень тисяч кримчан, пропаганда окупантів змушена визнати «дефіцит водіїв громадського транспорту» та «виникнення точкових проблем на окремих маршрутах».

Фейковий «глава громадської ради при міністерстві транспорту» окупантів Владислав Антонов визнав масову «мобілізацію» водіїв, зокрема у підконтрольному загарбникам «Кримтролейбусі» та пообіцяв на маршрутах «інтервальність» замість «графіків».

Як повідомляла група «ІС», на батьківщині шойгу сім’ям мобілізованих роздадуть баранів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Рашисти терміново перевозять лікарню з тимчасово окупованих Полог до Маріуполя

Окупантам на Запорізькому напрямку стає надто гаряче. Рашисти вирішили передислокувати лікарню з тимчасово окупованих Полог до Маріуполя. Про це у...