Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки отримав нового керівника: що відомо

-

Читайте также

Цим підтверджую, що відсьогодні я та Mykola Balaban приєднуємось до команди Центру стратегічних комунікацій. Я очолю Центр, а Микола стане заступником.

Про це повідомляє Ігор Соловей на своїй сторінці у Facebook.

Щиро радіємо з того, що засновники Центру — Liubov Tsybulska та Tetiana Karas залишаються в команді: як радники вони зосередяться на міжнародній діяльності та зв’язкам з західними партнерами.

Ми приходимо в Центр на запрошення Люби Цибульської не на пусте місце — я дійсно вражений тією базою, яка створена за півроку його існування: сформований кістяк команди, налагоджені важливі партнерські контакти, заплановані цікаві проекти.

В подальшому все хороше буде збережено. І примножене.

Сподіваюсь, що мій досвід — журналіста, аналітика міжнародних відносин та фахівця з російської дезінформації, та досвід Миколи — історика та дослідника гібридних загроз, тільки посилять Центр.

Своїм завданням бачу:

а) об’єднати зусилля держави і потужного десанту інформаційних волонтерів, які працюють всі ці роки
б) встановити надійні контакти Центру з комунікаційними командами державних органів — аби побудувати сталі комунікації для протидії дезінформації.

Головна мета — зробити українське суспільство стійким до дезінформації.
Буду готовий розповісти про плани і роботу більш детально трохи згодом, як тільки освоюсь і прийму посаду.

Як повідомляла група «ІС», полковник СБУ розповів про зміни до законів, які потрібні для боротьби з пропагандою РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

РПЦ предприняла новую атаку на Вселенского патриарха – координатор «ИС»

Украинская дочерняя фирма секты святого Гундяя православно-табачного, именуемая как РПЦвУ (УПЦ-МП), как известно, предпринимает просто-таки титанические усилия, дабы сохранить...